Nagrody i wyróżnienia
wstecz

Nagrody i wyróżnienia

W swojej codziennej działalności kierujemy się rzetelnością i uczciwością, co niejednokrotnie zostało dostrzeżone przez branżę i partnerów biznesowych. Wynikiem tego są nagrody i certyfikaty, które każdego roku trafiają do FB Antczak.

U podstaw naszej działalności leży aktywne zaangażowanie w działalność Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który działa na rzecz rozwoju branży i uczciwej konkurencji. Firma regularnie uzyskuje Certyfikat Dewelopera - wyróżnienie przyznawane cyklicznie przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa dla przedstawicieli rynku wyróżniających się rzetelnością i wiarygodnością. Ponadto FB Antczak posiada również certyfikaty: Solidnej Firmy, Przedsiębiorstwa Fair Play oraz Złoty Płatnik 2014.

W naszym dorobku znajduje się także wielokrotne uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu, uzupełnione tytułem laureata prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa w 2012 i 2015 roku. Ponadto zdobyliśmy takie nagrody, jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą, a w 2015 roku zostaliśmy docenieni przez branżowy magazyn Builder, który przyznał FB Antczak tytuł Budowlana Firma Roku 2014. W tym samym plebiscycie Marek Antczak, prezes firmy, został Osobowością Branży 2014. Zaledwie kilka miesięcy później, zaangażowanie Marka Antczaka w rozwój budownictwa i polskiej gospodarki zostało dostrzeżone w wymiarze ogólnopolskim i wyróżnione tytułem Złotego Krzyża Zasługi RP.

Uwagę branży zwracają także nasze niestandardowe realizacje, czego wynikiem są tytuły Budowa Roku 2014 i 2015 przyznawane w plebiscycie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Pierwszy z nich trafił do nas za sprawą realizacji Inżynieryjnego Centrum Badawczo - Rozwojowego UTC Aerospace we Wrocławiu, drugi - dzięki kompleksowemu wykonawstwu Masztu Wolności na Rondzie Radosława w Warszawie.  

w górę