Oferta deweloperska

Villa Stary Konin

Villa Stary Konin zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w obrębie konińskiej Starówki. Przy ul. Wodnej w pobliżu ul. Śliskiej oraz Grunwaldzkiej.  Obiekt znajduję się w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych Konina - Urzędu Miasta, czy  miejskiego Ratusza. 

W pobliżu znajdują się najbardziej potrzebne lokal usługowe jak apteki, sklepy spożywcze, kwiaciarnie czy księgranie. Tylko 10 minutowy spacer dzieli kamienice od Parku Miejskiego czy Bulwaru Nadwarciańskiego.


W pobliżu placu Wolności, Placu Zamkowego, a także w bliskim sąsiedztwie ważnych budynków administracyjnych Konina zakończyliśmy realizację urokliwej, trzykondygnacyjnej kamienicy. Unikalny projekt architektoniczny, tak bardzo odróżniający się od powszechnej zabudowy wielorodzinnej, dostarcza na lokalny rynek mieszkaniowy ofertę do tej pory niespotykaną.

Wpisujący się w panoramę starego miasta budynek to 24 mieszkania o powierzchni od 26 do 90 mkw wraz z zapleczem handlowo – usługowym. Inwestycja łączy w sobie walory wysokiej jakości nowoczesnego budownictwa, z centralną lokalizacją przy zachowaniu kameralnego i urokliwego charakteru kamienicy.

Ze względu na strategiczne położenie w centrum miasta, dołożono starań, aby realizowany projekt był spójny z okolicznymi zabudowaniami. Czerwona dachówka, balustrady ze stali nierdzewnej oraz wewnętrzny dziedziniec podkreślają wyjątkową lokalizację obiektu. Jego wnętrze wykończono z podobną starannością – zabudowa z płyty meblowej oraz wysokiej jakości płytki nadają wnętrzom charakteru prawdziwej kamienicy. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania.

W nowym obiekcie znalazły lokale o powierzchni od 26 do 90 mkw. W ofercie dostępne są zarówno kawalerki z możliwością połączenia, jak również mieszkania czteropokojowe. Większość z nich posiadać będzie loggie i balkony.

Więcej informacji o inwestycji oraz aktualnie dostępnych mieszkaniach i lokalach usługowych udzieli Państwu przedstawiciel biura sprzedaży: 

email: m.fornalska@antczak.pl

tel: +48 691 93 93 93

 

O FB ANTCZAK: 

Za realizację obiektu odpowiada kaliski deweloper i generalny wykonawca - FB Antczak - Firma, która
w ostatnich latach prężnie się rozwija. Ambitne realizacje w sektorze generalnego wykonawstwa takie jak: Color Park - największa galeria handlowa na Podhalu, łączy z działalnością deweloperską
i inwestycyjną na terenie całego kraju. Konin to kolejny, po Słonecznym Osiedlu w Ostrowie Wielkopolskim i realizowanych aktualnie w Kaliszu inwestycjach – Nowy Korczak, Botaniczna House
i Panorama Park, projekt mieszkaniowy FB Antczak zlokalizowany w Wielkopolsce.

 

  • Charakter inwestycji: Nowoczesny budynek mieszkalny, charakteryzujący się bardzo atrakcyjną formą architektoniczną i najwyższym standardem wykonania. 
  • Przeznaczenie: 24 lokale mieszkalne oraz lokale handlowo-usługowe na parterze budynku 
  • Wykonanie:
  • Ściany nośne z bloczków silikatowych; działowe z bloczków silikatowych lub gazobetonowych obutronnie otynkowanych.
  • Dach dwuspadowy, pokryty zostanie dachówka ceramiczną w kolorze naturalnym czerwonym.
  • W budynku została zamontowana stolarka okienna PCV w okleinie koloru grafitowego o współczynniku przenikania ciepła K=1,1W/m2K
  • Drzwi wejściowe do mieszkań firmy Porta.
  • Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, c.o. (cieplik), telewizyjna, domofonowa, telefoniczna
  • Ściany wewnętrzne i sufity wykończone tynkiem gipsowym nakładanych mechanicznie; parapety wewnętrzne wykonane z płyt lastriko w kolorze białym.
w górę