Oferta deweloperska

Panorama Park II - drugi etap

Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach Kalisza w miejscowości Kościelna Wieś przy ul. Osiedle Złote Łąki. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się wcześniejsze realizacje FB ANTCZAK - osiedle Panorama i Panorama Park. Kontynuacja zabudowy sprawia, że wszystkie obiekty są ze sobą spójne i tworzą harmonijną całość.

Osiedle posiada bardzo dobrą lokalizację i komunikację z centrum miasta (1 km od Centrum Handlowego „Galeria Kaliska”).  Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, gwarantujących ciszę i spokój to kolejna zaleta tej lokalizacji.


Image and video hosting by TinyPic

Osiedle "Panorama Park II" to nowoczesna i elegancka inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na obrzeżach Kalisza. Budowa kompleksu mieszkaniowego składać się będzie maksymalnie z trzech etapów, podczas których do użytku oddanych zostanie 10 trzykondygnacyjnych budynków - łącznie ok 150 mieszkań.  W ramach realizowanego I etapu powstały trzy eleganckie budynki, w których znajdą się 44 mieszkania o pow. od 29 do 85 mkw oraz 6 lokali usługowych o pow. od 50 do 130 mkw. II etap inwestycji to kolejne mieszkania o pow od 29 do 75 m2. Od strony ulicy Poznańskiej docelowo pojawią się bobiekty handlowo-usługowe.

Większość mieszkań posiada przestronne, wyłożone drewnem tarasy, a lokale na parterze także przydomowe ogródki (w cenie lokalu). 

Budynki BM 04 , BM05 będą oddane w IV kwartale 2018r.

Mieszkania w budynkach BM06 i BM07 planujemy oddać na przełomie II i III kwartału 2019 roku. 

Zobacz nasze mieszkanie pokazowe!

 

https://www.youtube.com/watch?v=0wId7VRyUgc

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

Biuro sprzedaży Kalisz
ul. Hanki Sawickiej 2b

GSM 601 366 949 , GSM601 778 933

tel: (0 62) 764 05 69 
m.garbowicz@antczak.pl
k.bodlak@antczak.pl

Osiedle Panorama Park II przygotowane zostało z myślą o wymagających klientach, którzy zalety posiadania mieszkania chcą połączyć z możliwością korzystania z uroków zielonej okolicy. Przydomowe ogródki, przestronne tarasy (od 15 do 25 mkw) pozwalają spędzać czas na świeżym powietrzu bez opuszczania własnego m.

Ściany między lokalami będą realizowane z cegły o podwyższonych parametrach akustycznych.

W cenie zakupu nasi klienci otrzymują także rolety okienne z napędem elektrycznym.

w górę