Polityka prywatności

Przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności. Z niniejszej Polityki dowiesz się w jaki sposób wykorzystujemy informacje o Tobie, znajdziesz tu także informacje o możliwościach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.

Strona Antczak.pl zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na innych stronach. Zachęcamy, by po przejściu na inną stronę internetową zapoznać się z ich polityką prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszej Polityki

1. Jakie dane zbieramy

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie automatycznie zapisywane są logi systemowe (anonimowe informacje takie jak czas twojej wizyty, adres ip, adres url, przeglądarka, itp.)

Ponadto w celu otrzymania oferty, zawarcia umowy rezerwacyjnej, developerskiej oraz umowy notarialnej, świadczenia innych usług i realizacji dostaw zamówionych przez Klienta oraz w celu realizacji komunikacji związanej z realizacją oferty lub umowy na adres e-mail oraz nr telefonu, tj. przekazywania informacji dotyczących i związanych z realizacją oferty lub umowy zbieramy:

- Imię i nazwisko
- Miejsce zamieszkania
- Adres do korespondencji
- Pesel
- Numer telefonu
- Adres mailowy

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Pani/Pana zapotrzebowania na otrzymanie oferty, złożenia i realizację zamówienia, podpisania umowy rezerwacyjnej, developerskiej, umowy notarialnej oraz spełnieniem wymogów przepisów podatkowo-finansowych.

2. Bezpieczeństwo danych

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia dotyczącego Ochrony Danych Osobowych przysługuje Państwu:

- prawo do dostępu do sowich danych
- prawo do uzasadnionego sprzeciwu przechowywania danych
- prawo do poprawienia swoich danych
- prawo do usunięcia swoich danych

Kontaktując się pod nr tel.: +48 62 764 95 15
lub pod adresem mailowym sekretariat@antczak.pl

Administrator Danych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Budowlana Marek Antczak 62-800 Kalisz ul. im.Prymasa S.Wyszyńskiego 2b tel./fax +48 62 764 95 15 NIP: 618 000 56 10 REGON: 250526197

Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Możesz skierować dowolne pytania, uwagi lub wnioski dotyczące Twoich danych osobowych do naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych: adres e-mail: rodo@adalon.pl

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Niniejsza Polityka wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 r.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej podstronie.

w górę