Pokojowa / Sprzątaczka | Kalisz

  • Kalisz
  • Umowa o pracę

Miejsce pracy: Kalisz

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

  • przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług,
  • utrzymanie czystości w obiekcie hotelowym,
  • prace porządkowe,
  • utrzymanie czystości w miejscach publicznych, takich jak toalety.

Oferujemy:

  • umowa o pracę i motywujące wynagrodzenie
  • dogodne godziny pracy,
  • praca w stabilnej i prestiżowej Firmie oparta na szacunku,
  • świetną atmosferę w pracy.

CV prosimy przesłać na adres: r.dylewski@antczak.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę.”

„Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej”

Wybierz odpowiedni adres odbiorcy:
informacja o adresie email na który należy przesłać CV, znajduję się w dolnej części ogłoszenia o pracę.

Załącz CV
Załącz List motywacyjny

Dodano 17 stycznia 2020