Dlaczego warto?

FB ANTCZAK to firma rodzinna – w zarządzaniu przedsiębiorstwem kierujemy się wartościami, które przyswiecają nam w codziennym życiu – szacunkiem, lojalnością i odpowiedzialnością.
Stawiamy na rozwój – nie ważne na jakim stanowisku zaczynasz u nas pracę, jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje wspólnie znajdziemy na to sposób.
Pracujemy dla znanych marek – z naszych usług korzystają liderzy w swoich sektorach.
Wielu z naszych pracowników, jest z nami od 20 – 30 lat. Taka rekomendacja nie wymga komentarza.

Aktualnie szukamy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ogólne dozorowanie – pilnowanie mienia firmy
  • Zastępowanie w obowiązkach osób nieobecnych,
  • Dbanie o porządek na placu i powierzony majątek oraz jego zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą,
  • Prowadzenie dokumentacji książek wjazdu i wyjazdu samochodów,
  • Koszenie trawy,
  • Należyte i sumienne wykonywanie poleceń służbowych wydawanych przez Przełożonych,
  • Informowanie przełożonych o przeszkodach i zagrożeniach występujących w trakcie realizacji powierzonych zadań.

CO OFERUJEMY?

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet socjalny
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju

CV prosimy przesłać na adres: sekretariat@antczak.pl z dopiskiem DOZORCA

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  • transportowanie oraz magazynowanie materiałów i wyrobów zbrojarskich;
  • czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych;
  • montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych;
  • układanie oraz montowanie zbrojenia w deskowaniach i formach;
  • wykonywanie prefabrykatów zbrojarskich;
  • kontrolowanie jakości wykonywanych czynności zbrojarskich;
  • kontrolowanie procesu wykonywania siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz ocenianie jakości wykonania;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony ppoż., oraz wymaganiami ergonomii oraz ochrony środowiska.

CV prosimy przesłać na adres: sekretariat@antczak.pl

Jeśli masz wykształcenie budowlane, a do tego umiesz i lubisz pracować z ludźmi, szukamy właśnie Ciebie.
Do Twoich obowiązków będzie należała koordynacja obsługi gwarancyjnej na naszych inwestycjach – zarówno mieszkaniowych, jak i realizowanych w systemie GW.
Szukamy kogoś, kto kompleksowo przeprowadzi Klienta przez proces gwarancyjny – dokładnie wysłucha, rzetelnie sprawdzi i skoordynuje prace naprawcze.
Oferujemy pracę w firmie z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w branży, o renomowanej pozycji i z możliwością rozwoju.

CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@antczak.pl

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • Ogólne dozorowanie — pilnowanie mienia nieopuszczanie stanowiska pracy bez wcześniej uzgodnionego zastępstwa
  • Zastępowanie w obowiązkach osób nieobecnych
  • Dbanie o porządek na placu i powierzony majątek oraz jego zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą
  • Koszenie trawy
  • Prowadzenie dokumentacji książek wjazdu i wyjazdu samochodów
  • Należyte i sumienne wykonywanie poleceń służbowych wydawanych przez Przełożonych
  • Informowanie Przełożonych o przeszkodach i zagrożeniach występujących w trakcie realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • punktualność, rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności pracy w zespole.

  •  Koordynację prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy
  • Przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót
  • Opracowywanie obmiarów na podstawie projektu
  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców
  • Optymalizację kosztów projektu, kontrola kosztów
  • Powadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
  • Współudział w procesie odbiorów prac.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość obsługi komputera (obsługa AutoCad, Norma itp.)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

CV prosimy przesłać na adres:  sekretariat@antczak.pl

  • Zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną.
  • Zarządzanie zespołem inżynierów, podwykonawcami.
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości.
  • Bieżąca współpraca z Project Managerem.
  • Kontrola budżet projektu – prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji.

Oferujemy:

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
  • Dobra, praktyczna znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP
  • Samodzielność, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Prawo jazdy kategorii B

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Wyślij nam swoje CV
Wyślij CV
Załącz CV
Załącz List motywacyjny